Fotograficzna przechadzka

Jedno z ciekawszych fotoraficznych przedsięwzięć tego lata zbliża się wielkimi krokami. Scott Kelby “Worldwide Photo Walk, autor znany w branży fotograficznej , szczególnie wśród użytkowników Adobe Photoshop, postanowił uczcić wydanie swojej kolejnej książki.

 

23 sierpnia, w ponad 100 miastach na całym świecie, odbędzie się “fotograficzny spacer”, podczas którego uczestnicy będą robić zdjęcia, a także wymieniać między sobą doświadczenia. Krótko mówiąc spotkanie ma charakter towarzysko-edukacyjny.

 

Worldwide Photo Walk

 

Worldwide Photo Walk” jest imprezą o skali międzynarodowej, obejmującą swoim zasięgiem miasta Afryki, Europy, Azji i oczywiście Ameryki Północnej. Mimo, iż na liście można znaleźć takie kraje, jak Czechy i Bułgarię, nie znajdziemy tam Polski. Uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne, choć limitowane do 50 osób na jedną lokalizację. Atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów, nie są jedynym magnesem, jaki przyciąga entuzjastów fotografii. Możliwość spotkania osób, które dotychczas spotykane były jedynie na forach i portalach fotograficznych, wydaje się być tym, co przyciąga miłośników fotografii.

Tags: ,

One Response to “Fotograficzna przechadzka”

  1. 1Rave Says:

    Miło widzieć, że ludzie czytają 24foto i rzutem na taśmę została zarejestrowana Warszawa. Prosze zwrócić uwage, że główna nagroda wynosi ponad $5000 w “naturze”

Leave a Reply