Fotoffi - miejsce dla smacznych zdjęć

Fotoffi to nowy serwis, którego przeglądanie może doprowadzić do ślinotoku. Strona jest dedykowana fotografii kulinarnej, jednak to co wyróżnia ją spośród innych tego typu galerii, to wysoka jakość umieszczanych fotografii.

 

fotoffi

 

W Fotoffi zdjęcia potraw może umieścić każdy zarejestrowany użytkownik, ale w trosce o jakość i estetykę, każde zgłoszenie musi zostać poddane ocenie moderatorów. Minimalna wielkość nadsyłanych zdjęć to 800 pikseli dla dłuższego boku, bo jak twierdzą twórcy serwisu “Chcemy, żeby odwiedzający mogli zbliżyć się do potraw, poczuć ich zapach i kolor.”

 

Pod każdym z dodanych zdjęć, znajdziemy zestaw kodów, które pozwolą w łatwy sposób wkleić miniaturkę lub link do zdjęcia na własnej stronie, blogu lub forum.  Niektórym fotografiom towarzyszą informacje o sposobie przyrządzenia potrawy, co po części czyni Fotoffi estetycznym zbiorem kulinarnych przepisów.

Tags: ,

One Response to “Fotoffi - miejsce dla smacznych zdjęć”

  1. Pomysł na danie - fotoffi.pl | Dzienna dawka kofeiny Says:

    […] jest ci łatwiej podejmować decyzję o tym co zjesz na podstawie zdjęcia, niż przepisu? Na 24FOTO.PL znalazłem arykuł o nowym serwisie fotoffi.pl - prosimy nie lizać […]

Leave a Reply