Casio Exilim Pro EX-F1 - Innowacyjność w szybkości

Casio Exilim Pro EX-F1 już wiele miesięcy przed swoją premiera wzbudził duże zainteresowanie. To co najbardziej wyróżnia ten amatorski aparat spośród innych, to niewątpliwie jego szybkość. Pro EX-F1 potrafi wykorzystując swoją sześciomegową matrycę uchwycić do 60 klatek na sekundę. Przy zmniejszeniu rozdzielczości do 512×384 można osiągnąć liczbę 300 klatek na sekundę. Jednak maksymalna predkość to 1200 klatek na sekundę, przy której otrzymany obraz będzie miał wielkość 336×96 pikseli.

Pro EX-F1

 

 

Nie powinno nikogo dziwić, że najnowszy produkt Casio zyskał sobie przychylność i został wyróżniony na największych branżowych konkursach. Kilka dni temu organizacja DIWA - przyznała nagrodę “DIWA Innovation Award”. Wcześniej uczynił to amerykański magazyn Popular Mechanics przyznając nagrodę PM Editor’s Choice Awards, oraz TIPA ogłaszając EX-F1 najbardziej innowacyjnym produktem roku 2008.

 

Poniżej 2 filmy prezentujące możliwości jakie daje ten aparat.

 

 

 

 

 

 

Szybkostrzelny Casio trafił właśnie na półki polskich sklepów, a jego cena wynosi niecałe 3000zł. Więcej o tym innowacyjnym aparacie można dowiedzieć się ze świeżo przeprowadzonych testów na stronach Fotografuj.pl, Światobrazu.pl, oraz na oficjalnej stornie producenta.

Tags: ,

2 Responses to “Casio Exilim Pro EX-F1 - Innowacyjność w szybkości”

  1. S4Q Says:

    Tak obiektywnie patrząc to nie często się zdarza, żeby nowy model aparatu miał aż taką przewagę nad konkurencją. Z drugiej strony jak ktoś chce robić dobrej jakości zdjęcia to te 3000 można lepiej ulokować, ale jako rodzinny aparat to się może sprawdzić

  2. in vitro protein binding DMPK Says:

    711189 957169Straight towards the point and properly written! Why can?t everybody else be like this? 701215

Leave a Reply