Canon IXUS 980 IS w limitowanej wersji

Canon wprowadził na rynek swój pierwszy cyfrowy kompakt w 1996 roku. Między tym rokiem a ukazaniem się czerwonej serii Digital IXUS 980 IS, Canon opracował ponad 100 modeli aparatów fotograficznych tej klasy, zawierających liczne innowacje. Ocenia się, że użytkownicy 100 milionów aparatów kompaktowych Canon, wykonali nimi około 360 miliardów zdjęć!

 

Canon IXUS 980 IS red

 

Z okazji sprzedaży 100 milionów egzemplarzy cyfrowych aparatów fotograficznych klasy kompakt, Canon wprowadził na rynek limitowaną serię aparatów IXUS 980 IS. Unikalność widać już z daleka, bowiem wszystkie modele w limitowanej serii mają czerwno krwisty kolor.

 

 Podstawowe cechy IXUS 980 IS:

* Przyciągająca uwagę stylistyka korpusu, w kolorze srebrzystym, czarnym lub - tylko teraz - czerwonym
* 14,7 megapikselowa matryca
* Obiektyw zoom 3,7x z optycznym stabilizatorem obrazu
* Ręczne nastawy ekspozycji
* Procesor DIGIC 4, zapewniający znakomitą jakość obrazów i bardzo szybkie działanie aparatu
* Technologie zapewniające łatwe wykonanie dobrego zdjęcia również w trudnych sytuacjach, m.in.:
* technologia wykrywania twarzy (Face Detection),
* korygowanie czerwonych oczu podczas fotografowania i odtwarzania (Red-Eye Correction)
* technologia wykrywania ruchu obiektu (Motion Detection Technology), należąca do zespołu technologii przeciwdziałających rozmyciu obrazu,
* samowyzwalacz uruchamiany ukazaniem się nowej twarzy w kadrze (FaceSelf-timer),
* ciągłe nastawianie ostrości obiektu poruszającego się (Servo AF)
* rozjaśnianie ciemnych partii obrazu (i-Contrast), bez prześwietlania partii jasnych.

 

 Sprzedaż limitowanej wersji Canona 980 IS w Polsce, prowadzi sklep Cyfrowe.pl.

Tags:

5 Responses to “Canon IXUS 980 IS w limitowanej wersji”

 1. bartek Says:

  Canon wypuścił ostatnio kilka aparatów i na tym polu jest bardzo aktywny. 5D Mark II, 50 D, teraz ten kompakcik… Dwa pierwsze widziałem już na ebayu - wirtualnie, bo w Media, ani w Saturnie jeszcze ich nie ma… a z tego co widzę, to warto obejrzeć.

 2. Gilo Says:

  Na Śląsku w Media są od czwartku, widziałem i na pewno kupie żonie czarną wersję. Nie w Media bo tam cena to 1299 - 300 przesady!!

 3. Leonard Says:

  Ciekawe parametry do robienia zdjęć rodzinnych, na wyjazdach itp. kilka przydatnych dla laika funkcji, dzięki którym zdjęcie będzie udane. I elegancki dizajn, kobiecy.
  Radzę też poszukać tego modelu na eBayu - znajoma kupiła ostatnio za tysiąc złotych i jakieś drobne za przesyłkę a przed Świętami na brytyjskim mają być jeszcze jakieś promocje.

 4. Leonard Says:

  Ciekawe parametry do robienia zdjęć rodzinnych, na wyjazdach itp. kilka przydatnych dla laika funkcji, dzięki którym zdjęcie będzie udane. I elegancki dizajn, kobiecy.
  Radzę też poszukać tego modelu w czerni na eBayu - znajoma kupiła ostatnio za tysiąc złotych i jakieś drobne za przesyłkę a przed Świętami na brytyjskim mają być jeszcze jakieś promocje.

 5. balladynek Says:

  super aparat kupiłem miesiąc temu w niemczech w media,wszystko super,zdjęcia kozackie tylko coś problem jest z głosem przy nagrywaniu filmów,jak odtwarzam nagrany film w aparacie to głos jest jak być powinien,ale jak karte pamieci sd przekładam do kompa i odtwarzam film to już głosu niema,niby mam wszystkie kodeki itp rzeczy,może ktoś wie w czym jest problem.Ogólnie polecam 980 IS

Leave a Reply